گذراندن دوران نقاهت

هتل ترنج

دوران نقاهت بعد از بیماری دوران بازیابی یا به اصطلاح ریکاوری تدریجی سلامت و توان شخص بعد از بهبود بیماری، و درمان است. واژه «نقاهت» را ضعف پس از بیماری نیز معنی کرده‌اند. در معنی مربوط به عفونت و بیماری‌های عفونی، اصطلاح «بازیابی» می‌تواند هم‌معنی «نقاهت» باشد که گاه ممکن است شامل مراقبت از بیمار پس از یک عمل جراحی عمده باشد که شامل ملاقات منظم پزشک و معاینات و آزمایش‌های منظم است.

دوره نقاهت پس از بیماری‌ها، آسیب‌ها و اعمال جراحی گوناگون، مختلف و متفاوت خواهد بود و اعمالی که باید برای کمک به بهبودی انجام شوند نیز، بسته به مورد، متفاوتند. اعتقاد علم پزشکی بر این است که تغذیه خوب و مناسب، استراحت به اندازه، آب و هوای خوب و آرامش روح و روان و در بعضی موارد استفاده از منابع درمانی طبیعی مانند چشمه های آب گرم، لجن های درمانی، حوضچه آب نمک، غار نمک و … برای کوتاه کردن و بهبود دوره نقاهت عوامل بسیار مؤثری هستند.

پیشنهاد ما به شما برای بهبود هرچه سریع تر و با کیفیت تر در دوران نقاهت، استفاده از خدمات دوران نقاهت است. که بستگی به نظر پزشک درمانگر و سلیقه شما می تواند شامل ارائه خدمات اقامتی در عمق جنگل، دل کویر، ساحل دریا و یا هتل های مجلل و زیبا و همچنین استفاده از منابع درمانی طبیعی تحت نظارت پزشک مستقر در آن مراکز اقامتی باشد.

هتل سالار دره