خدمات

خدمات پزشکی:

مشاوره رایگان پزشکی : مشاوره پزشکی و بررسی مدارک پزشکی شما به صورت اینترنتی و رایگان قبل از عزیمت به ایران و به صورت حضوری حین مراحل درمان و حتی بررسی وضعیت بهبود شما بعد از بازگشت.

برنامه ریزی درمان و سفر : به منظور جلوگیری از اتلاف وقت شما و کاهش هزینه های اقامت؛ ما پیش از عزیمت شما، برنامه درمانی و معالجه شما را برنامه ریزی می کنیم و مطابق با برنامه درمانی، بلیت رفت و برگشت، رزور هتل، برنامه های تفریحی و زیارتی و … را تنظیم می کنیم تا شما در کوتاه ترین زمان درمان شوید و در نتیجه علاوه بر صرفه جویی در وقت ارزشمندتان، هزینه های سفرتان نیز کاهش پیدا کند.

گرفتن نوبت درمان: گرفتن نوبت ویزیت پزشکان و بستری در مراکز درمانی در تمام دنیا امری زمان بر است. برای جلوگیری اتلاف وقت شما، ما قبل از عزیمتتان نوبت های درمانی شما را اخذ می کنیم.

همراهی بهیار و مترجم در مراکز درمانی (بنا به درخواست): در صورت تمایل شما، بهیار مسلط به زبان شما در تمامی مراحل درمانی همراهیتان خواهند کرد و نیاز های پزشکی و ارتباطی شما را برطرف خواهد کرد.

گذران دوران نقاهت (بنا به درخواست): ارائه خدمات اقامتی در عمق جنگل، دل کویر، ساحل دریا و یا هتل های مجلل و زیبا برای بیمارانی که می خواهند دوران پس از درمان خود را در محیط های آرام و بدون تنش در دل طبیعت سپری کنند.

کنترل کیفیت : پیگیری نحوه ارائه خدمات به شما مطابق با منشور حقوق بیمار و اطمینان از کیفیت و سلامت خدمات ارائه شده.

پیگیری شکایات احتمالی: اگر احتمالا در طول دوره سفر هرگونه تخلف، برخورد ناشایست، و یا کم کاری از سوی پزشکان، مراکز درمانی، مراکز گردشگری و یا حتی پرسنل ما برای شما و همراهانتان پیش آید ما تا حصول نتیجه از طریق مراجع قانونی پیگیر شکایاتتان خواهیم بود.

 

خدمات سفر و گردشگری:

اخذ ویزا درمانی و توریستی (بنا به درخواست): اخذ ویزا درمانی و یا توریستی ایران برای شما و همراهانتان.

تهیه بلیت(بنا به درخواست): ما بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس به/از مبدا به کلیه شهرهای ایران را برای شما تهیه می کنیم.

هتلینگ (بنا به درخواست): رزور انواع هتل، از هتل های ۱ ستاره تا هتل های ۵ ستاره در تمام نقاط ایران و حتی هتل ها و اقامت گاه های تفریحی در جنگل، کویر، ساحل دریا اگر تمایل دارید برای آرامش و استراحت بعد از درمان به ایران بیایید.

ترانسفر شهری (بنا به درخواست): خدمات ترانسفر از ابتدا تا انتهای سفر، در تمامی مراحل با رانندگان مسلط به زبان شما در سطح شهر و یا تفرج گاه های اطراف شهر.

زیارت: ایران به خصوص برای مسلمانان مقصد ایده آل گردشگری زیارتی است. به ویژه شهر مشهد مقدس که افتخار حضور امام هشتم شیعان را دارد.

خدمات گردشگری و تفریحی (بنا به درخواست): از جمله خدمات تفریحی موجود ایران وجود انواع رستوران ها، بازارهای سنتی و مدرن، پارک های آبی، شهربازی ها، مناطق ییلاقی، سینماها، پیست اسکی، ورزش های هوایی، کارتینگ، پینت بال و … که درصورت علاقه شما برای تفریح و گردش در طول سفر ما شما را به تمامی نقاط گردشگری و تفریحی راهنمایی خواهیم کرد.

همراهی مترجم و راهنما (بنا به درخواست): در صورت تمایل شما راهنماهای ما که مسلط به زبان شما هستند علاوه بر مراکز درمانی در مراکز گردشگریف تفریحی و تجاری همواره شما را همراهی خواهند کرد.

مبادله ارز: ما از ابتدا تا انتهای سفر هر لحظه که شما نیاز داشته باشید ارز شما را تبدیل خواهیم کرد.

تور های طبیعت گردی و مناطق تاریخی (بنا به درخواست): ایران سرزمینی پهناور است که از یک طرف دارای اقلیم های کاملا متفاوت و متنوع است و از سویی دیگر تاریخ و فرهنگی کهن و بسیار جذاب دارد. طبیعت ایران از سواحل دریا و جنگل های انبوه تا دشتها و کویر های پهناور و نیز مناطق کوهستانی را در بر دارد. تاریخ و فرهنگ کهن این کشور نیز دارای جاذبه های فراوانی است. از تخت جمشید، مقر ۲۵۰۰ ساله و شگفت انگیز هخامنشیان تا دیگر آثار پر شمار و دیدنی بجا مانده از دوران مختلف تاریخی ایران در معرض دید گردشگران قرار دارد. به استناد سازمان جهانی یونسکو ایران جزو ۱۰ کشور برتر گردشگری دنیا قرار دارد. مرجع