بیمارستان رضوی

بیمارستان رضوی

بیمارستان رضوی جزو برجسته ترین و مجهزترین و حتی لوکس ترین بیمارستان های خاورمیانه بحساب می آید. از طرفی این بیمارستان به عنوان موفق ترین بیمارستان کشور در امر گردشگری سلامت شناخته می شود. یکی از ویژگیهای بارز بیمارستان رضوی بنای زیبا و مدرن آن است.

بیمارستان رضویدر طبقه همکف این ساختمان بخشهای پزشکی هسته ای و رادیوتراپی؛ در طبقه اول، اتاقهای عمل جدید، بخش VIP و ۲ بخش بستری؛ در طبقه دوم، ۳ بخش بستری، بخش VIP و بخش ICU و در طبقه سوم، ۴ بخش بستری و بخش VIP قرار گرفته است. حوزه مدیریت و بخش اداری و مالی بیمارستان در طبقه چهارم و کتابخانه بیمارستان در فضایی مدرن و آرام در طبقه ۱- جای گرفته‌اند.

بیمارستان رضوی با توجه به دوران فعالیت کوتاه مدت خود توانست ابتدا عنوان درجه یک و سپس برای چندمین سال پیاپی، در سال گذشته عنوان درجه یک عالی را از آن خود کند. کسب جایزه ملی کیفیت یکی دیگر از افتخارات بیمارستان می‌باشد. این در حالی است که بخشهای مختلف آن توسط بازرسان مختلف سازمانهای نظارتی بازبینی می‌شود تا به بیماران خارجی و ایرانی خود این اطمینان را بدهد که در امر درمان بیماران، از آخرین استانداردها و پروتکل‌ها استفاده می‌شود. در همین راستا، بیمارستان در سال ۲۰۱۳ مؤفق شد گواهینامه پلاتینیوم ACI را در اولین تلاش خود کسب کند و همچنین پس از آن در سال ۲۰۱۵ موفق شد گواهینامه دایموند ACI  را اخذ نماید. با تحقق این مهم بیمارستان رضوی اولین بیمارستان جنرال کشور است که این گواهینامه معتبر را دریافت کرده است.

این بیمارستان خدمات خود را به زبان های گوناگون از جمله فارسی، انگلیسی، عربی، روسی، تاجیکی، ترکی و … به بیماران دیگر کشورها ارائه می دهد.

آدرس: مشهد، بزرگراه آزادی، بعد از پل قائم، بیمارستان رضوی

تلفن: ۰۰۹۸-۵۱-۳۶۶۶۸۸۸۸

ایمیل: admin@razavihospital.com

سایت:www.razavihospital.com

یک دیدگاه در “بیمارستان رضوی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *