بیمارستان تخصصی مهر

avicenna-mehr-hospital

بيمارستان و زایشگاه مهر به همت والای چندی از متخصصین متعهد در حرفه ي پزشكي بویژه جناب آقايان مرحوم دكتر امير شيباني،دكتر حبيبي  و دكتر رضواني در راستاي ارائه خدمت به شهروندان و زائران شهر مشهد مقدس با فراهم نمودن امكانات مناسب درماني به صورت پاراكلينيكي در خيابان دانشگاه مقابل دانشكده پزشكي آغاز به كار نمود . این بیمارستان در سال ۱۳۶۳ به مساحت ۴۵۰۰ متر مربع عرصه و ۱۲۰۰۰ متر مربع زیربنا در پنج طبقه و با ۱۸۰ تخت مصوب  و ۱۳۴ تخت فعال شروع به کار نموده و در سایه تلاش و کوشش کارکنان زحمتکش خود در سال ۱۳۸۲ موفق به دریافت درجه یک ارزشیابی و در سالهای ۱۳۹۱ موفق به دریافت لوح تقدیر واحد نمونه سال از اداره امور آزمایشگاهها شده است. این بیمارستان با استفاده از دانش روز پزشکی و با بهره گیری از نیروهای جوان در کنار نیروهای باتجربه، متعهد و متخصص خود موفق گردیده است تا ضمن ارائه خدمات درمانی و پاراکلینیکی به استقرار سیستم مدیریت کیفیت (استانداردهای اعتباربخشی) اقدام نماید و با آموزش کارکنان در راستای بهبود مستمر با افزایش کیفیت و کمیت به عنوان طراح و مجری برای آموزش، استقرار و اجرای استانداردها گام های نسبتا بلندی را بردارد.

این بیمارستان همراه با توسعه در ساختار سازمانی از قبیل تشکیل واحد های درمانی ویژه نسبت به توسعه در فضای جدید اقدام نموده است (۹۵ متر مربع) و نیز با بکارگیری نیروهای توانمند وارد شاخه های جدید مانند درمان بیماران جراحی قلب، آنژیوپلاستی، آنژیوگرافی شده است و هم ردیف با بیمارستانهای مدرن در سطح کشور به رقابت پرداخته و مورد توجه قرار گرفته است. این بیمارستان دارای واحدهای اداری، مالی، فناوری اطلاعات، درمانی و پاراکلینیکی و…. متمرکز و مجهز به تجهیزات اداری-پزشکی پیشرفته است. بدین ترتیب استعدادهای بالقوه ارائه خدمات با کیفیت و کمیت بالا فراهم می باشد. تعداد پرسنل در این بیمارستان حدود ۵۷۰ نفر می باشد که تقریبا ۶۵ درصد آن در بخش درمان و ۳۵ درصد در بخش ستادی مشغول به کار هستند. نیروهای ماهر این بیمارستان دارای میانگین سنی ۳۳ سال هستند.

همچنین این بیمارستان دارای بخش بیماران بین الملل IPD است که این واحد جهت سازماندهی بیماران طبق استانداردهای بین المللی به منظور صرفه جویی در وقت وهزینه های بیمارستانی بنا نهاده شده تا درمانی قابل قبول و شایسته را به بیماران ارایه نماید.

avicenna-mehr-hospital2

بخش های درمانی:

خدمات سرپایی

پزشک عمومی- تزریق وپانسمان

خدمات بستری

بخش جراحی عمومی و قلب– آنژیوگرافی

بخش های ویژه

ICU-CCU-NICU-ICUقلب باز

درمانگاه های تخصصی

زنان وزایمان – ارتوپدی-قلب

خدمات پاراکلینیکی

 آزمایشگاه – آسیب شناسی-رادیولوژی – اکووتست ورزش- – شنوایی سنجی-کت لب-CareDay اورژانس – اتاق عمل – زایشگاه-دیالیز-اتاق عمل/اتاق   عمل قلب باز

ادرس: مشهد، خیابان کوهسنگی، میدان الندشت

تلفن: ۳۸۴۲۷۰۱۱ ۵۱ ۹۸+

سایت: www.mehrhospitalmashhad.ir

ایمیل: pr@mehrhospital.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *