اولین سلامتکده طب سنتی ایرانی

نخستین سلامتکده طب سنتی ایرانی با حضور معاون طب سنتی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی مشهد افتتاح شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، این سلامتکده با حضور دکتر خدادوست معاون طب سنتی وزارت بهداشت، دکتر توکل افشاری رئیس دانشکده طب سنتی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی مشهد، جمعی از مسئولان و دستیاران تخصصی با همکاری بخش خصوصی افتتاح شد.

معاون طب سنتی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ابراز امیدواری کرد با افزایش این مراکز و استفاده از ظرفیتهای بخش خصوصی و حضور بیشتر اساتید طب سنتی و اعضای هیت علمی دانشگاه در رسیدگی به نیاز مردم و ایجاد دسترسی به خدمات تائید شده طب سنتی و مکمل ایرانی، امور درمانی زائران و مجاورین حضرت رضا علیه السلام به سهولت انجام پذیرد.

دکتر توکل افشاری رئیس دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ارائه خدمات را در سلامت جامعه دارای اهمیت دانست و خواستار توجه همه جانبه مسئولین و اساتید به ظرفیت های علمی و تجربی در این رشته پزشکی شد.

دکتر یوسفی معاون آموزشی دانشکده طب سنتی و مکمل مشهد خاطر نشان کرد: استفاده از ظرفیت های دانشکده طب سنتی، ارائه خدمات با کمترین مبلغ و بهترین کیفیت و ایجاد تفاوت با درمانگاه های رایج در سطح جامعه و استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی را از اولویت های اجرایی این طرح بر شمرد.

وی به حضور ۲۰ میلیونی زائر در شهر مقدس مشهد اشاره کرد و استفاده از ظرفیتهای توریست سلامت را در پیشبرد اهداف و معرفی دانشکده طب سنتی و مکمل مشهد و ارائه خدمات دارای اهمیت دانست.

سلامتکده طب سنتی در سه طبقه و با مساحتی حدود ۲۰۰ متر مربع با واحد های اداری ، آموزشی و خدمات طب سنتی راه اندازی شده است و خدماتی از جمله ویزیت، حجامت، فسد، زالو درمانی، اعمال یداوی و دیگر خدمات درمانی ارائه می شود.

 

آدرس: مشهد، میدان ده دی، خیابان رازی شرقی، روبروی سالن ورزشی مهران، دانشکده طب سنتی و مکمل

تلفن: ۰۵۱۳۸۵۵۲۱۸۸-۰۵۱۳۸۵۵۲۱۸۹

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *